Categorías
Blog and Tips

Neyin yanlış gittiğine dair yarım bir fikrim var ama paylaşamam.

Neyin yanlış gittiğine dair yarım bir fikrim var ama paylaşamam.

Bütün ilgiyi onun üzerinde görmek istiyor ve bunun böyle olması üzücü. Geliyorum ve sebepsiz yere beni kıskanan birçok dövüşçü var. Hiç kimse hakkında kötü bir şey söylemedim, onlara her zaman iyi dilek diledim. ”Wilder’ın Vegas’ta Fury ile rövanş maçından önce Bronze Bomber, Mayweather’ın onu Amerika’nın bir sonraki Afrikalı-Amerikalı yıldızı olarak asla desteklemediğini açıkladı. Bu adamların hiçbirinin kabul görmesine ya da meşalenin geçmesine ihtiyacım yok. “Kariyerlerinde harika bir iş çıkardılar – sadece Floyd değil, birçoğu da. Kim olduklarını biliyorlar.

Onlardan hiçbir şey alamazsınız. “Yaptıkları şey için şapkalarımızı çıkarıyoruz. Ben de aynı saygıyı istiyorum. Bana karşı kötü iradesi olan bu adamların hiçbirine karşı kötü niyetim yok ya da bana harika olmaktan başka bir şey olarak bakmıyorum. » Özil, sunucunun kendisine ‘Arsenal’ın Paul Pogba’ olduğunu söyleyen Footie yıldızı ‘inhalasyon balonu’ çekildikten sonra baltalandı sonra Piers Morgan’a geri döndü & alkollü araba kullanma ‘Stuttgart yıldızının, yeni ırkçılık karşıtı protestoyla utanç duyduktan sonra Millwall’da topu DITCH’e doğru şakayla yürürken golü için rezerve edilmesini izleyin Harry Kane,’ ticari marka ‘çarpışmalarıyla’ birini ciddi şekilde yaralayacak ‘ " TYSON FURY, babasının kariyerinden korktuğu için Otto Wallin’e karşı kazandığı zaferde iki korkunç kesinti yaşadıktan sonra ameliyat için hastaneye kaldırıldı. 31 yaşındaki Çingene Kralı, sağ gözünün üstünde kızarmasına neden olan sol kancasından ağır yaralandı. 12 raundun tamamı için savaşmayı başardı ve oybirliğiyle bir puan kararı aldı, ancak Fury bir basın toplantısı düzenlemedi ve bunun yerine, onu düzeltmek için plastik cerrahiye ihtiyaç duyabileceği önerileriyle gözünü kapatmak için doğrudan hastaneye götürüldü. Kaşında iki inçlik bir yarık ve göz kapağında bir yarık var ve fikir tartışması için ringe geri dönmeden önce tamamen iyileşmesine izin vermesi gerekecek. Aralık ayında Fury için ısınma kavgasını kesinlikle dışlar. Şubat ayında Deontay Wilder ile rövanş maçı yapacak ama baba John Fury kesintilerin uzun vadeli etkisinden endişe duyuyor. ""İlk raunttan sonra bir sorun olduğunu biliyordum, yumruklarında çatırtı yoktu.""Çok düzensiz bir olaydı, böyle bir yaralanma kariyerini bitirebilir, bu konuda ameliyat olması gerekebilir. O kesim için endişeleniyorum.""Sınırlı Otto Wallin gibi bir adam, harika bir yumrukla 6 fit 9 inçlik bir adama nasıl bu kadar yaklaşabilir?""Hepsi pencereden dışarı çıktı, kesildi ve rüzgara dikkat çekti.

Çenesi havadaydı, ayakları düzdü, bunda hiçbir iyi yanı yoktu.""Böyle bir yaralanma kariyerini bitirebilir, bunun için ameliyat olması gerekebilir. O kesim için endişeleniyorum.""Fury Snr, Ben Davison hakkındaki değerlendirmesinde de sert davranıyordu ve oğlunun antrenörü görevden almasını istedi. "" “Üçüncü turda nasıl kesinti yaptı ve 12’nci kaleye nasıl ulaştı bilmiyorum.” Kampta çok yanlış gitti ve suçlanacak biri var. Tyson hiçbir zaman anlamlı bir yumruk atmadı. «Tyson ilk üçten birinin veya Alexander Povetkin’in önünde olsaydı kazanmazdı.» Ben dürüst bir konuşmacıyım ve bu onu şimdiye kadar gördüğüm en kötü şey.

Neyin yanlış gittiğine dair yarım bir fikrim var ama paylaşamam. Sekiz haftalık bir kamp yaptı ama gücü ve gücü gitti. “Bir kedi yavrusu kadar zayıftı. Vücudu bu gece çok daha yumuşak görünüyordu.

18. dövüşçü değil, güzel vücut olmak istiyor. “Bunun olacağını gördüm. Bunun olacağını gördüm. Eğer o takımı tutarsa, bütün takım, kariyerine mal olacak. Ben Davidson ve herkes. “Keskin adam, herhangi bir övgü alabilecek tek kişidir. bir köpekbalığının ağzı gibiydi."" Özil, sunucunun kendisine ‘Arsenal’ın Paul Pogba’ olduğunu söyleyen Footie yıldızı ‘inhalasyon balonu’ çekildikten sonra baltalandı sonra Piers Morgan’a geri döndü & alkollü araba kullanma ‘Stuttgart yıldızının, yeni ırkçılık karşıtı protestoyla utanç duyduktan sonra Millwall’da topu DITCH’e doğru şakayla yürürken golü için rezerve edilmesini izleyin Harry Kane,’ ticari marka ‘çarpışmalarıyla’ birini ciddi şekilde yaralayacak ‘ " MICHAEL HUNTER, ringe giderken Predator kılığına girmiş ancak Alexander Povetkin’i öldürmeyi başaramamıştır.Amerikalı, Arnold Schwarzenegger’in oynadığı efsanevi filmlere saygı duruşu olarak bir maske taktı ve ardından Rus rakibini savaşın çoğu için takip etti. İlk rauntta ağır bir saldırıdan kurtulmak için. Hunter istediği gibi iniyordu, ancak inanılmaz bir şekilde Rus ayaklarının üzerinde kalmayı başardı.Sonunda, Povetkin’e 115-113, 115-113 veren jüri skor kartlarına gitti. Hunter ve 114-114 split draw.Hunter tartışmalı çekilişe kalbi kırıldı.Amerikalı uzun büyüler için güzelce dövüştü ve neredeyse ilk turda savaşı kazandı.goldbets.top

Ancak yaşlı kurnaz Rus gazisi, tüm becerilerini bir yargıcı kendi yolunda sallamak için kullandı. Anthony Joshua – Andy Ruiz ana etkinliğinden önce 12 rauntluk etkileyici aksiyonun ardından, jüri bunu seviyeye çıkardı. puanlar yani söyleyebileceğim hiçbir şey yok, kazandığımı sandım ama jüri öyle düşünmedi, bu yüzden çizim tahtasına geri dönmem gerekiyor.Las Vegas’ın eski kruvazör sikleti neredeyse ilk birkaç saniyede savaşı kazandı. iki seferlik uyuşturucu hilesi, 40 yaşındaki çocuğun yeni ateşlenen gövdesine uyacak şekilde mükemmel iyileşme becerileri gösterdi ve sonraki barajda hayatta kalmak için Povetkin neredeyse Hunter’ı dördüncü turda yere indirdi, ancak serseri aşağıdan ikinci ip ve bir yere düşmekten kaçınmak için geri sıçradı. 11inci sıradaki kaya gibi sert emektarı dövdü ama bir şekilde dikey kaldı ve toparlanma zamanı satın almak için tutma ve kafa atma gibi eski numaralar kullandı. son çanı yaptı. Piers, Ozil’i Playstation’da oynamaya gittiğini söyleyerek patlatıyor Özil, sunucunun kendisine ‘Arsenal’in Paul Pogba’ dediği footie yıldızı ‘inhalasyon balonu’ çekildikten sonra baltalandı. & İçki kullanan ‘Özil’ 90 kesin ‘Arsenal baltasının ardından Ocak ayında Fenerbahçe’ye katılacak. " CONOR McGREGOR, Tyson Fury’yi şoktan ayrıldıktan sonra Ben Davison ile geri dönmeye çağırdı.Çingene Kralı, Deontay Wilder’ı WBC dünya şampiyonluğu için yeniden maç yapmadan sadece iki ay önce arkadaşı Davison ile yollarını ayırdı. İşi bitirin. 31 yaşındaki UFC yıldızı McGregor, dövülmemiş ağır siklete kararını yeniden gözden geçirmesini söyledi ve tweet attı: «Erkeklerden kurtul ve işe geri dön. İşi bitirin. ”Ayrılık, Davison’a, aralarında depresyon ve madde bağımlılığı ile mücadele ederken kariyerini tersine çevirdiği için itibar ettikten sonra büyük bir şok oldu. Çaylak eğitmen Davison, Çingene Kralı’nın 28. sıraya yükseldikten sonra 18. sıraya düşmesine yardım etti. İkili birlikte beş dövüşünden dördünü kazandı, ancak geçen yıl Los Angeles’ta Wilder aleyhine verilen kararla uzaklaşmamak için umutsuzca şanssızdı. Aynı gün Fury’nin 31 yaşındaki Davison’dan ayrıldığı ortaya çıktı. old, Instagram’da “Eski takımı tekrar çalışır duruma getirme” başlığıyla bir fotoğraf yayınladı. Geriye dönük bir fotoğrafta Fury, efsanevi antrenör Emanuel Steward ile Detroit’teki ünlü Kronk spor salonunda eski dünya şampiyonu Andy Lee ile birlikte poz veriyor. Resmin solunda, ağır sıklet köşesindeki yeni adam olacak Javan ‘Şeker’ Tepesi, Wladimir Klitschko’yu ağır siklet üstünlüğüne yönlendiren ancak 2012’de ölen Hall of Fame eğitmeni Steward’ın yeğenidir. Ölümü Hill, hükümdarlığı devraldı ve Fury’nin 2009’da ilk ziyaretinden sonra ve daha sonra Klitschko ile ayrıldıktan sonra 6ft 9in gezginini Michigan’a geri getirecek.

90 yaşındaki Margaret, dünyada Covid aşısı yaptıran 1. oldu & Sky News sunucusu Kay Burley, Covid kurallarını çiğnedikten sonra bugün gösteriden düştü.Sıcaklıklar ‘şimdiye kadarki en soğuk’ Aralık ayında Matt Hancock’un GMB aşısı röportajında ​​öngördüğü gibi -10C’ye düşmeye başladı & «İngiliz olmaktan gurur duyuyorum» diyor Tüm Noel hediyelerimi hayır kurumlarından alıyorum – tutumluyum & 20 yaşında bir ev satın aldım " GARETH SOUTHGATE, futbolun karanlık tarafını sevmediğini, ancak İngiltere’nin yeni patronu olmaktan «gurur duyduğunu» itiraf ederken, ihtiyaç anında İngiltere’ye liderlik etmekten gurur duyduğunu söylüyor. Sam Allardyce’in çıkışından sonra en az önümüzdeki dört maçta ulusun sorumluluğunu üstlenecek olan, bugün ilk kez medyaya konuştu ve Cumartesi günü Wembley’de Malta’ya karşı eleme yapmayı planlayan Southgate, geçişin ilk maçın ardından sorunsuz geçtiğinde ısrar etti. Aldyce, Fifa’nın üçüncü şahıs mülkiyet kurallarını nasıl aşacağını bildiğini itiraf ettikten sonra görevinden ayrıldı ve Uzak Doğu’ya seyahatler için 400.000 sterlin istedi. Southgate şunları söyledi: «Futbolla ilgili yapmadığım çok şey var ama bu sevdiğim bir spor ve ülkemi temsil etmek sevdiğim bir şey. Sam ile konuşmadım. Onunla mesajlaştım. Karar benim çantam değildi. «Tüm detayları bilmiyorum ve açıkçası önümüzdeki yedi hafta boyunca odaklanacak kadar yeterince fikrim var.» Salı sabahı buraya geldiğimde, takımdan sorumlu olmayı beklemiyordum. Durum çok hızlı geliştiği için saat 18: 00’de. Futbolda, olayların hızına alışırsınız.""Kendimi grubun lideri olarak göstermem gereken bir andı.

Onları ileriye götürecek en iyi pozisyondaydım. “Rol bir onurdur. Bunun zor bir durum olduğunu ve liderlik göstermemizin önemli olduğunu düşündüm. Ben gururlu ve vatansever bir İngilizim.""Fırsat, kimsenin benden alamayacağı bir şey.

Bu ailem için çok büyük, kariyerim boyunca bana yardımcı olan herkes için çok büyük. “Geçen haftanın çalışmaları, 21 Yaş Altıları çalıştırmakla neredeyse aynıydı.""Bu yüzden bunu yapmamın önemli olduğunu hissettim. Muhalefet planlamasını tersine çevirmek için, planlama ve eğitim haftamızın seçimi, uğraştığım konulardır.""Profil daha büyük, oyuncular biraz daha yaşlı, ancak Middlesbrough’da her şey şimdi olduğu zaman devraldığımda karşılaştırırsam, bu çok daha sakindi. Bu on yıl önceki endişeden çok daha fazla heyecan. ”Southgate, Marcus Rashford ve Jesse Lingard’ı 32 yaşındaki Glen Johnson ile birlikte kadrosuna çağırdı. 21 yaş altı.""Jesse, üç yıldır etkilendiğimiz bir oyuncu.

Kendisini Jose Mourinho’nun takımına yerleştirdi.""Euro 21 Yaş Altı Şampiyonası’nda baskı altında, onun en iyi oyuncumuz olduğunu düşündüm. «Takımımızda Clyne’ı kaybettik, bu yüzden 50’den fazla şapkalı bir oyuncu [Johnson] getirmek doğru karar olduğunu düşündüğümüz bir şeydi.» Piers, Ozil’i Playstation’da oynamaya gittiğini söyleyerek patlatıyor Özil, sunucunun kendisine ‘Arsenal’in Paul Pogba’ dediği footie yıldızı ‘inhalasyon balonu’ çekildikten sonra baltalandı. & İçki kullanan ‘Özil’ 90 kesin ‘Arsenal baltasının ardından Ocak ayında Fenerbahçe’ye katılacak. " HUGHIE FURY, Alexander Povetkin’e karşı 12 sert turda çenesini kanıtladı, ancak bir kez daha elit seviyede yetersiz kaldı. 24 yaşındaki ağır siklet kuzeni, geçtiğimiz Eylül ayında Anthony Joshua’yı korkutan eski WBA şampiyonu ile yutkunarak uzaklaştı. düzinelerce ağır şut ama üç jüri de Rus gazisinin agresif tarzını tercih etti ve onu 117-111 atarak İngiliz’e üçüncü yenilgisini verdi. Öfkeli bir Fury şöyle dedi: «Hayal kırıklığına uğradım. Elimden gelenin en iyisini yaptım ve en iyi ikinci olarak çıktım. «Bokuma biraz daha bağlı kalmalıydım, ama öyle.» İlk raunt tahmin edilebilirdi, Fury, yüzüğün kenarında bir yumruk atarak dans etti. Povetkin, korktuğu sol kancasını çömelmiş bir pozisyondan fırlatarak etrafta dolanırken, ikinci tur Fury galibiyetinin bahis oranları gün içinde tuhaf bir şekilde azaldı, bu yüzden yüzlerce bahisçiyi endişeli bir bekleyiş oldu.Tyson gibi, Hughie de sarsıcı bir yumruk atan biri değil bu yüzden ikinci tur galibiyet oranlarının 7-1 kadar kısa olması şaşırtıcıydı, diğer raundlar 40-1 ile 66-1 arasında değişiyordu, ancak Povetkin, eğer herhangi bir şey olursa, destek alarak daha fazla başarı elde ederse, seansta hiçbir zaman rahatsız olmadı. Hiddetlere öfkelenip onu kancalarla tehdit etmek. Öfke, Eddie Hearn’ün Matchroom promosyonu için yaptığı ilk dövüşte havai fişek sözü vermişti, ancak korkulduğu gibi, bir yaya yolcusu yaptı ve 39 yaşındaki Povetkin hızı belirledi. Joshua tarafından Wembley’de mağlup edildi, ancak İngiliz’e ilk tur korkuttu. Hala güç taşıyordu ve Fury dikkatli olmakta haklıydı. Gezgin, Cumartesi günkü O2 şovundan önce iki puanlık yenilgiye uğramıştı ve hiçbir zaman ciddi şekilde incinmemişti ama Povetkin onu sürekli takip etti ve üçüncü sıraya indi.Fury’nin kolu sinir bozucu bir şekilde kısa düşüyordu ama İki seferlik özür dileyen uyuşturucu hilesinin dövüşün ikinci yarısında yorulup İngilizlerin kontrolü ele geçirmesine izin vereceği bir umut vardı. Manchesterlı adam beşinci turda en iyi raundunu yaşadı ama Povetkin ona benzeyen ve sesi çıkaran bir gümbürtü sağ kroşe çekti Orta turlar ilginçti, Povetkin bir deplasman dövüşçüsünün puan kararı almasının ne kadar zor olduğunu bilirdi ve Fury kesinlikle gücünü birkaç kez hissetti ama dik kaldı. Fury’nin sol elmacık kemiğinde bir iz bıraktı ve kalabalığın omuz silkme şeklinden etkilendi. dokuzuncu geldiğinde sol gözünün köşesinde bir kesik açıldı ve yüzünden kan aktı, şüphesiz İkinci turlarda iki 16. devin çarpıştığı anlarda büyük çarpışmalar vardı, ancak ikisi de diğerini ciddi şekilde incitecek kadar temiz atış yapamadı ve her iki şekilde de mermi verilebilirdi. Savaşmak ve son çan rekabetçi ama sönük bir eşleşmeyi bitirmek için hala ateş ediyorlardı. 56 yaşındaki John Fury ve 54 yaşındaki Mike Tyson, şampiyonun babası Piers dövüşü hakkında konuşurken, Ozil’in dünya şampiyonu olmaktan çıkıp Playstation’da oynamaya gittiğini söylerken, sunum yapan kişi ona ‘Arsenal’ın Paul Pogba’ dediği Footie yıldızı baltalandıktan sonra Piers Morgan’a geri döndü ‘inhaling balonu’ filme aldıktan sonra & İçki kullanan ‘Özil’ 90 Arsenal baltasının ardından Ocak ayında Fenerbahçe’ye katılacağı kesin. " MIKE TYSON, eski antrenörüne göre altı hafta antrenman yaparsa Amerikalı Deontay Wilder’ı bir DAKİKA içinde yere sererdi. 54 yaşındaki eski ağır sıklet şampiyonu, tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak kabul edilir ve şanlı bir kariyere sahiptir. Mike, 20 yaşında gelmiş geçmiş en genç dünya şampiyonu oldu ve ‘Gezegendeki En Kötü Adam’ lakabını kazandı. 20 yıl süren kariyeri, 50 rakibinden 44’ünü yere serdi ve şimdi yüzüğe geri dönmeye hazır. 34 yaşındaki Roy Jones Jr. Wilder ile mücadele, ağır siklet rakibi Tyson Fury tarafından dünyaya geri dönene kadar WBC dünya unvanını elinde tuttu. 44 dövüşte şaşırtıcı 41 rakibini devirdi ve sektördeki en sert yumruk atan oyuncu olmaya devam ediyor. Jeff Fenech, 20 yaş büyük olmasına ve 2005’te emekli olmasına rağmen, Tyson’ın HALA Wilder’ı bugün biraz eğitimle yeneceğine inanıyor. ""Boks artık eskisi gibi değil.